Jaká je výše členských příspěvků?
Členské příspěvky jsou (viz níže) na celou sezónu. Je možné platit pololetně. Je možné využít 5% slevu při zaplacení celé výše příspěvku do 17.9.2021. Existuje i možnost sourozenecké slevy. Ta se vztahuje na mladšího sourozence a je ve výši 50%. Dokážeme však řešit i individuální situace. V případě odhlášení se vrací poměrná částka ke zbytku sezóny.

Předpřípravka - Mauglího cesta - 3500 Kč
Přípravka - 4500 Kč
Elevové 2013 - 5000 Kč + 1200 Kč specializované pondělní tréninky
Elevové 2012 - 5000 Kč + 1200 Kč specializované pondělní tréninky
Mladší žáci 2011 - 5000 Kč + 1200 Kč specializované pondělní tréninky
Mladší žáci 2010 - 5000 Kč + 1200 Kč specializované pondělní tréninky
Starší žáci A - 5500 Kč + 1200 Kč specializované pondělní tréninky
Starší žáci B - 5000 Kč
Dorost - 5500 Kč
Musím uhradit příspěvky hned na prvním tréninku?
První tři tréninky jsou zdarma a slouží hlavně jako zkouška. Poté se domluvíte s trenéry na dalších krocích.
Musí mít dítě na trénink vlastní florbalku?
Na první tréninky není nutností vlastní hokejka. Je to vítaný, ale trenér má k dispozici na půjčení. Poté je možné zakoupit přes klub, který spolupracuje s florbalovou firmou exesport. Ta nabízí nákup pro náš klub se slevou.
Kde vzít a odevzdat přihlášku?
Přihlášku lze stáhnout na webu fbcdecin.cz nebo ddmdecin.eu. Popřípadě ZDE. Vyplněnou přihlášku lze odevzdat:
a) Trenérovi na tréninku – předá do DDM a platební údaje přijdou na email
b) Do DDM Děčín (DDM Teplická, DDM Divišova, DDM Březiny, DDM Boletice) – zde je možné platit hotově / kartou / nebo se pošlou platební údaje na email
Co všechno potřebuju na první trénink?
Boty do tělocvičny, sportovní oblečení (kraťasy, tričko), pití, vlastní florbalka vítána, ale umíme zapůjčit
Jak dlouho sezóna trvá?
Sezóna začíná v září a končí v květnu. Měsíc květen patří venkovním tréninkům a probíhá v něm již zařazení hráčů dle ročníků pro příští sezónu. Děti a trenéři se tak poznávají a nejdou do další sezóny do neznámého prostředí.
Jak vybrat správnou florbalku?
Florbalka by měla být certifikovaná, proto nedoporučujeme kupovat florbalku v obchodních centrech. Na značce v mládežnických kategoriích nelpíme, ale máme florbalového partnera https://www.exesport.net/, kde se můžeš kouknout pro inspiraci. Až se staneš naším členem, dostaneš přístup a můžeš nakupovat se slevou. Obecně platí, že florbalka by měla končit 4 cm nad pupíkem, ale doporučujeme její výběr konzultovat s trenérem.
Co mě čeká na prvním tréninku?
Budeš se hlavně bavit pohybem. Na tréninku se snažíme hodně spolu soutěžit, hrát a učit se nové dovednosti. To vše s úsměvem na tváři. Zábava je to, proč se vracíte.
Co když mi to hned nepůjde?
To je naprosto normální. Nikomu to nejde hned, každý má svůj čas. Od toho tu jsou trenéři i spoluhráči, aby ti pomohli. Nemusíš mít vůbec strach.
Budu jezdit na zápasy?
Na zápasy se během sezóny prostřídají všichni několikrát. Jsme rádi pokud své dítě přijdete podpořit.
Čekají mě v sezóně i jiné akce než tréninky a zápasy?
Během sezóny tě toho čeká hodně. Kromě tréninku můžeš na florbalové příměstské kempy, neligové turnaje, letní soustředění, venkovní rozlučky se sezónou a vánoční zápas proti rodičům. Je toho hodně. Navíc rodiče můžou na florbalový ples nebo si přijít zahrát proti jiným rodičům na pravidelný rodičovský trénink.
Jak funguje doprava na zápasy?
Na zápasy budeš jezdit převážně autobusem. Příspěvek na dopravu se pohybuje v rozmezí 60-90 Kč dle vzdálenosti. Do okolních měst šetříme penízky a probíhá individuální doprava. Vše je vždy dopředu informováno přes jedinečnou členskou sekci, do které dostane přístup rodič hned po odevzdání přihlášky. Veškerá komunikace probíhá již přes tento kanál.

Nenašel jsi, co potřebuješ vědět?
Napiš dotaz na e-mail fbcdecin@atlas.cz nebo zavolej na tel: +420 775 862 628.