Tvým týmem bude

Starší žactvo

V kategorii starší žáci FBC DDM Děčín trénují ročníky 2008-2009. Starší žáci jsou rozdělení dle výkonnosti na starší žáky A hrající ligu starších žáků a starší žáky B hrající ústecký přebor. Do kategorie nabíráme nové tváře, ale uvítáme příchod nováčka, který má ideálně sportovní minulost v jiném sportu – fotbal, hokej, tenis……. Starší žáci mají 2x týdně florbalový trénink.

Ahoj, jsem Petr, ale skoro všichni mi na tréninku říkají VB. Přesto, že patřím k mladším trenérům, tak jsem od svých ostřílenějších kolegů získal dost zkušeností. Na mém tréninku má každý své místo a nemusí se bát, se vším rád poradím. Tréninky tvořím tak, aby u dětí rozvíjely vřelý vztah ke sportu, především k florbalu. Také zde samozřejmě nesmí chybět zábava, té si na tréninku užijeme dost.

Tvůj trenér

Petr Vybíral

Petr Vybíral

Další trenéři

Ahoj, jsem Honza. Florbal jsem hrál před dlouhým časem a pak studoval a žil v Brně. Před časem jsem se vrátil do Děčína a znova jsem se rád zapojil do fungování klubu. Mám na starosti B tým stržů, kde chci, aby každý hráč ze sebe vymáčknul to nejlepší. Mým cílem je radost ze hry a dobrá parta, která se těší na trénink.

tvůj trenér

Jan Kozák

Jan Kozák

Tvoje tréninky

Skupina A

  • Pondělí 17:00 - 18:30 (kondice a střelba) Základní škola Vojanova
  • Úterý 16:00 - 17:30 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše
  • Pátek 18:00 - 19:30 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše

Skupina B

  • Úterý 18:00 - 19:00 Základní škola Březová
  • Čtvrtek 17:15 - 18:45 Základní škola Vojanova

Tvůj začátek

  1. 1. Kdy a kde máš tréninky, už víš
  2. 2. Kontaktuj trenéra a domluv se s ním na prvním tréninku (+420 725 240 236)
  3. 3. Připrav si tričko, kraťasy, sálovou obuv, pití a dobrou náladu :-)
Tvůj tým

Starší žactvo